güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. hane güvenlik sisteminize gözaltı kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan bütün seçeneklerden azıcık aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük ancak araştırma ile spesiyal durumunuza işaret müsait emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince nesil gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri denetleme etmek ve bilinçli birleşik yöntemlilik icra etmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik bildirmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez yiyecek cihazına henüz durağan benzer bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu umumiyetle kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, eksiksiz alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ mevsim kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne yöntemlilik da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve sayılmazsa alan saha her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm düşüncesince birleşik hedef olan muayyen tek meydan var mı? Suçlara görünür yalnız caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha mahrem sadece yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından önemli yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tam ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, sırasında renkli güvenlik kameralarından ekseri daha ucuzdur. nesne) tasarruf için iyidirler okunuşu esen bir ölçü ayrıntı görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğu kez renkli kameralardan henüz bol çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin göbek rengi gibi küçük detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince bir nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici kamera kullanmak, siyah bir ekrandan farklı müşterek madde kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına sadık olarak renk ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt erke koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu boşluk önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tümsek güvenlik kameraları karanlıkta bol görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra güvenlik sağlamak ayrılmış kolayca sadece yol gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda çekim meydana getirmek uğruna kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. üzüntü yalnız alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren tek "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz plan sahip olmak isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, sömürmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve en popüler gözetim kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli sadece örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu devir zordur. Bu, daha makro tek alanı korumanıza icazet verir buraya yönlendirilsin çünkü kimse aynı olarak hangi tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi ayrılmış de koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoğu kez ceninisakıt ziya koşullarında çok çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriya çok oranlı maliyetlidir okunuşu tasarımları onları makro sadece suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, tün ve düşük erke koşullarında araç yapabilmeleri uğruna Kaynak kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğunlukla kendi başına vandal delil olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, ev emniyet kameraları veya mesele emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken dayanıklı çok buraya bakın ekonomik yöntemlilik vardır. alakalı hepsi faktörleri bölüm önünde bulundurarak okunuşu bilinçli bir intihap yaparak vakit harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir ve velut tek şekilde azaltmanıza ve önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar